Змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки

25-29 вересня 2010 року в урочищі Дубки Ужгородського району Закарпатської області відбулися змагання на Кубок України зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки, в яких взяли участь 133 спортсмени, які представляли 12 областей, Автономну Республіку Крим і м. Київ, з Волинської області прибуло дві команди. До програми входили першості з пішохідного, велосипедного та водного туризму. Призові місця вибороли – з пішохідного туризму – І – команда освітян м. Києва, ІІ –Вінницької області, ІІІ – Волинської області; з велосипедного туризму – І місце – команда Закарпатської області, ІІ – м. Києва, ІІІ – Сумської області; з водного туризму – І місце – м. Києва, ІІ – Сумської області, ІІІ – Чернівецької області. В загальнокомандному заліку І місце посіли освітяни м. Києва, ІІ - Вінницької області, ІІІ – Сумської області, IV – Хмельницької області, V – Волинської області, VI – Закарпатської області, VII – Харківської області, VIII – Полтавської області, ІХ – друга команда Волині, ХІ – Львівської області, ХІІ – АР Крим, ХІІІ – Дніпропетровської області, XIV – Івано-Франківської області, XV – Кіровоградської області.