СКЛАД РАДИ ВИЩОЇ ШКОЛИ
Центрального комітету Профспілки
працівників освіти і науки України

№№     пп

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

1.

Цвих

Володимир Федорович

заступник Голови Профспілки, голова первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

2.

Бєлікова

Галина Володимирівна

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки;

3.

Боднарук

Микола Іванович

голова первинної профспілкової організації співробітників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

4.

Бойко

Анатолій Антонович

голова первинної профспілкової організації працівників Національного лісотехнічного університету України  (м. Львів);

5.      

Боровик

Валентина Олександрівна

голова первинної профспілкової організації працівників Сумського державного університету;

6.      

Волков

Дмитро Анатолійович

заступник голови Донецької обласної організації Профспілки;

7.      

Голтвянський

Анатолій Володимирович

заступник голови первинної профспілкової організації Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна;

8.      

Грановський

Василь Григорович

голова Волинської обласної організації Профспілки;

9.      

Дранчук

Мирослав Михайлович

голова первинної профспілкової організації працівників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

10.           

Дубовик

Ніна Олександрівна

голова Одеської обласної організації Профспілки;

11.           

Дулуб

Лідія Миколаївна

голова Харківської обласної організації Профспілки;

12.           

Зданевич

Лариса Володимирівна

голова первинної профспілкової організації працівників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;

13.           

Когут

Василь Іванович

голова Житомирської обласної організації Профспілки;

14.           

Лола

Віталій Григорович

голова первинної профспілкової організації Бердянського державного педагогічного університету (Запорізька область);

15.

Мокей

Людмила Іванівна

голова Тернопільської обласної організації Профспілки;

16.

Молчанов

Віталій Іванович

голова первинної профспілкової організації співробітників Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут";

17.

Небожинська

Ніна Василівна

голова об'єднаної первинної профспілкової організації Дубенського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету;

18.           

Радченко

Олена Петрівна

голова первинної профспілкової організації Харківського радіотехнічного технікуму;

19.           

Сачков
Леонід Семенович

почесний голова – радник Голови Профспілки працівників освіти і науки України;

20.           

Севрюк

Сергій Віталійович

голова Луганської обласної організації Профспілки;

21.           

Страхова

Тетяна Василівна

голова первинної профспілкової організації працівників Одеської національної  академії харчових технологій;

22.           

Тубальцев

Анатолій Миколайович

голова первинної профспілкової організації Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова  (м. Миколаїв);

23.           

Тупиця

Олег Леонідович

голова об'єднаної первинної профспілкової організації Дніпропетровського національного університету ім.О.Гончара;

24.           

Шамрай

Олександр Григорович

голова Кам'янської районної організації Профспілки Черкаської області;

25.           

Яцунь

Олександр Михайлович

голова Київської міської організації Профспілки.

Догори