Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини/Фото-матеріали/Гуманітарні та майнові питання/До відома регіонів > Визначено переможців Всеукраїнських змагань з шахів серед освітян

Визначено переможців Всеукраїнських змагань з шахів серед освітян

11 грудня 2016

10 грудня 2016 року у таборі ЦК Профспілки «Пуща-Водиця» завершилися Всеукраїнські змагання з шахів серед педагогічних працівників – членів Профспілки працівників освіти  і науки України.

У заході взяли участь команди, делеговані організаційними ланками Профспілки, загалом – понад 70 осіб. Серед них – 15 вчителів, 18 викладачів та працівників ВНЗ, 20 тренерів, викладачів та керівників гуртків ДЮСШ і позашкільних закладів. Серед гравців: 3 майстри спорту міжнародного класу, 5 майстрів спорту, 17 кандидатів у майстри спорту, 20 першорозрядників тощо.

Урочисту церемонію закриття проводили Любов Гарбаренко – заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України, голова Оргкомітету з підготовки та проведення змагань, Юрій Пепа – головний суддя змагань і члени Головної суддівської команди та Юрій Гнип – представник Федерації шахів України.

За підсумками трьох днів всеукраїнських змагань переможцями у командному заліку визнано команду Одеської області, яку урочисто нагородили дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 4500 гривень, а учасників – дипломами та золотими медалями.

ІІ місце та срібло здобула команда Житомирської області (їх нагороджено дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 3500 гривень, а кожен учасник  отримав диплом та  срібну медаль).

ІІІ місце та бронзу в командному заліку здобула команда міста Києва, яка отримала диплом, кубок та грошову премію у розмірі 3000 гривень, а кожного учасника нагороджено дипломом та  бронзовою медаллю.

Почесне IV місце в командному заліку посіла команда Львівської області, V місце у команди з Рівненської області, а VІ місце у Всеукраїнських змаганнях із шахів посіла команда Закарпатської області.

У особистому заліку серед жінок перемогу здобула Тетяна Дяченко – представниця команди Житомирської області, II місце у Ірина Петрової із команди столиці, а III місце посіла Леся Кручак представниця команди Житомирської області.

У особистому заліку серед чоловіків І місце в особистому заліку серед чоловіків здобув Афлатун Мамедов – представник команди Одеської області, срібло дісталося  Роману Тисевичу з тієї ж команди, а бронзу отримав Віктор Ломакін – представник команди Кіровоградської області.

Переможців нагороджено дипломами, медалями та подарунками від ЦК Профспілки. За активну участь у змаганнях із шахів було відзначено команди та учасників із Кіровоградської, Чернівецької, Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської, Полтавської та Сумської областей.

Головною суддівською колегією за пропозицією представників команд було прийнято рішення про додаткове визначення та нагородження в особистому заліку за кращі показники на дошках серед чоловіків та жінок.

Так, ІІІ місце на 2-й жіночій дошці здобула Ірина Горошкова (команда Одеської області), ІІ місце здобула Лідія Тушинська (команда Чернівецької області), перемогу і І місце на другій жіночій дошці здобула Тетяна Дяченко із команди Житомирської області.

ІІІ місце на 1-й жіночій дошці посіла Тетяна Кельбас (команда Сумської області), ІІ місце дісталося Лесі Кручак (команда Житомирської області), переможне І місце здобула Ірина Петрова із команди м. Києва

Серед чоловіків ІІІ місце на 3-й чоловічій дошці посів Олексій Філоненко – представник команди Полтавської області, ІІ місце здобув Андрій Гром – представник команди Львівської області, а перемогу виборов Афлатун Мамедов – представник команди Одеської області.

ІІІ місце на 2-й чоловічій дошці отримав Олександр Соловйов, (команда Львівської області), ІІ місце у Георгія Горголи (команда Полтавської області), І місце здобув Владислав Рогоз (команда Сумської області).

ІІІ місце 1-й чоловічій дошці здобув Святослав Попович – представник команди Львівської області, ІІ місце у Віктора Ломакіна із Кіровоградської області, а І місце посів Роман Тисевич – представник команди Одеської області. Усі переможці на дошках отримають дипломи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України висловлює подяку організаціям-партнерам – Федерації шахів України, Громадській організації «Шаховий центр» та колективу ДПЗОВ «Пуща-Водиця» – за співпрацю та підтримку у проведенні змагань.

Щиро бажаємо усім успіхів, миру та добра!

До нових зустрічей на спортивних майданчиках ЦК Профспілки!