• З 1 травня бюджетникам, серед яких освітяни, підвищується заробітна плата
  • Сьогодні – Всесвітній День охорони праці!
  • Право педагогічних та науково-педагогічних працівників на виплату допомоги на оздоровлення гарантовано державою
  • Наказ МОН № 433 про скорочення 10% непедагогічного персоналу – скасовано!
  • Отримано відповідь з Адміністрації Президента щодо неконституційності підвищення пільгового пенсійного віку
  • 5 травня розпочнеться ЗНО у 2016 році
  • День пам'яті та примирення «1939-1945 Пам'ятаємо. Перемагаємо»
  • Профспілки аргументують необхідність підвищення соціальних стандартів
  • Студентські профспілки у Європі
  • Сім’я – основний критерій розвитку і прогресу країни
  •  
    «    Травень 2016    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 
     
     
     
     

    » » » Чи виплачується з 1 січня 2010 року надбавка за вислугу років лікарям та медичним сестрам навчальних закладів та інших установ освіти ?

    Чи виплачується з 1 січня 2010 року надбавка за вислугу років лікарям та медичним сестрам навчальних закладів та інших установ освіти ?
    Порядок виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров'я, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 р. № 1418, поширюється на лікарів і фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою (медичних сестер), умови оплати праці яких визначаються відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я, крім посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби України.
    Оскільки оплата праці медичних працівників закладів освіти здійснюється відповідно до умов оплати праці аналогічних працівників закладів охорони здоров’я, а саме на підставі наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров'я України від 5 жовтня 2005 року N 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення», то зазначені категорії медичних працівників навчальних закладів та інших установ освіти мають право на таку надбавку.
    Відповідно до п. 2 постанови її виплату запроваджено починаючи з 1 січня 2010 року. Розмір надбавки встановлюється залежно від стажу роботи в такому розмірі:

    Стаж роботи Розмір щомісячної надбавки до посадового окладу, відсотків
    Понад 3 роки 10
    Понад 10 років 20
    Понад 20 років 30

    Однак в такий стаж відповідно до цього Порядку зараховувався час роботи на зазначених вище посадах лише в закладах охорони здоров'я, що призвело до нерівних умов оплати праці медичних працівників за ознакою місця їхньої роботи.
    Тому постановою Кабінету Міністрів України від 20.01.2010 р. № 47 «Про внесення змін до пункту 4 Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров'я» таку ситуацію виправлено, а саме перелік закладів та установ, робота на медичних посадах в яких зараховується до стажу роботи для її виплати розширено.
    Зокрема до стажу, який дає право на встановлення надбавки за вислугу років лікарям та медичним сестрам, у тому числі старшим та патронажним, загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, вищих навчальних закладів та інших установ освіти, зараховується робота на цих посадах у закладах та установах освіти та у будь-яких інших державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я.
    Посадові оклади медичних сестер встановлюються згідно із п. 2.2.8 зазначеного вище наказу Мінпраці та Мінохорони здоров’я на рівні таких тарифних розрядів:

    Сестри медичні: поліклінік і стаціонарів, з дієтичного харчування, з лікувальної фізкультури, з масажу, зі стоматології, з фізіотерапії та інші; Тарифний розряд
    вищої кваліфікаційної категорії 9
    першої кваліфікаційної категорії 8
    другої кваліфікаційної категорії 7
    без категорії 6

    Згідно із п.2.2.10 цього наказу старшим сестрам медичним посадові оклади визначаються, виходячи з тарифних розрядів посад фахівців відповідної кваліфікації, з урахуванням підвищення на 10 відсотків.
    Тому при визначенні розмірів надбавки за вислугу років старшим медичним сестрам її сума обчислюється від посадового окладу, встановленого з урахуванням підвищення.

    Управління соціально-економічного захисту
    Ключові теги: надбавки мепрацівникам
    Подібні новини:
     

    Вінницька обл.
    34-ті Вінницькі обласні змагання з туризму
    Полтавська обл.
    У Полтавському національному педагогічному університеті відзначили День науки
    м. Київ
    Творити інформаційне майбутнє разом
    Дніпропетровська обл.
    Поспішайте робити добрі справи
     
    Ініціатива Інтернаціоналу Освіти
    Ініціатива Інтернаціоналу Освіти

    Адреса ЦК Профспілки
    Адреса ЦК Профспілки
    04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6
    Тел.: (044) 462-47-46
    E-mail: sekr.osvita@gmail.com
    ЦК Профспілки знову вимагає підвищити стипендії
    Профспілка за збалансовані рішення щодо підвищення ціни на газ та рівня доходів громадян
    Комітет Парламенту підтримав вимоги студентської профспілкової акції
    З 1 травня бюджетникам, серед яких освітяни, підвищується заробітна плата
    Профспілки аргументують необхідність підвищення соціальних стандартів


    волог.:

    тиск:

    вітер:

     
           Профспілка працівників освіти і науки України © 2009-2016