У Миколаєві відбулася обласна звітно-виборна конференція

У Миколаївській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України 18 червня 2009 року відбулася обласна звітно-виборна конференція.

На конференції з доповіддю “Звіт про роботу Миколаївського обкому Профспілки працівників освіти і науки України за період з вересня 2004 року по червень 2009 року і завдання на наступний звітний період” виступила голова обкому В.М.Оборонько. На конференції також заслухано звіт ревізійної комісії.

Під час обговорення доповідей делегати конференції позитивно оцінили роботу обласного комітету. Зокрема відзначалося, що за звітний період відбулося організаційне та фінансове зміцнення організації, збільшення її чисельності.

Головою обласної організації обрано Віру Михайлівну Оборонько, заступником голови Володимира Федоровича Горощенка. Обрано керівні органи організації.

Постановою XVIII Миколаївської обласної звітно-виборної конференції Профспілки працівників освіти і науки України визначено пріоритетні завдання та напрямки роботи на наступний звітний період.

У звітно-виборній конференції від ЦК Профспілки взяв участь заступник голови Г.Ф.Труханов.
0
22 червня 2009
6 959
---

Схожі публікації


Догори