Про проведення планового навчання з питань охорони праці голів, представників Профспілки з питань охорони праці міських, районних, вузівських організацій Профспілки працівників освіти і науки України

     В період з 12 по 17 вересня 2010 р. Донецьким обкомом Профспілки працівників освіти і науки України проведено планове навчання і перевірка знань з питань охорони праці: голів, представників Профспілки з питань охорони праці міських, районних вузівських організацій Профспілки. Пройшли навчання 105 осіб.
     Програма навчання розроблена і затверджена президією Донецького обкому Профспілки, в основу якої була взята Типова програма, затверджена постановою президії ФПУ.
     З лекціями виступали представники МНС, СЕС, управління праці і соціального захисту населення, державного нагляду за охороною праці.
     В роботі семінару приймали участь і виступили голова Донецького обкому Профспілки А.С. Горшкова, головний технічний інспектор праці ЦК Профспілки М.К. Медвідь, начальник служби охорони праці управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації В.І. Кузічкін.
     Проводились практичні заняття, ділова гра з питань ефективного захисту прав членів Профспілки з питань охорони праці, розслідування нещасних випадків на виробництві, поліпшення громадського контролю за безпекою праці.
     Після навчання всі учасники семінару пройшли перевірку знань в формі тестування, про що комісія з перевірки знань оформила протокольно з видачею вкладишів до посвідчення.


Головний технічний інспектор праці
ЦК Профспілки Медвідь М.К.
       
0
23 вересня 2010
5 079
---

Схожі публікації


Догори