Семінар-практикум з інформаційної роботи Київської обласної організації Профспілки.

    29-30 березня 2011 року в м. Біла Церква відбувся семінар-практикум голів районних, міських організацій Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України «Основні напрямки інформаційної роботи як важливої складової статутної діяльності профспілкових організацій».
З метою ознайомлення та узагальнення досвіду роботи Київської обласної організації Профспілки у роботі семінару взяла участь заступник голови ЦК Профспілки Гарбаренко Л.А.
    Відвідування навчальних закладів різного типу та рівня і ознайомлення з роботою їх первинних профспілкових організацій, Білоцерківської міської організації Профспілки, Тетіївської районної організації Профспілки підтвердили, що в Київській обласній організації проводиться значна робота щодо реалізації власної інформаційної політики, створення надійних прямих і зворотніх каналів зв’язку з міськими, районними, вузівськими організаціями Профспілки, а через них – з первинними. Головними принципами інформаційного забезпечення діяльності обласної організації Профспілки є об’єктивність, максимальна оперативність, гласність у пропаганді профспілкових ідей і завдань, спрямованих на підвищення мотиваційного чинника членства в Профспілці.
    Учасникам семінару був презентований пілотний проект Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки «Використання новітніх засобів та інформаційно-комунікаційних технологій в умовах розвитку інформаційної інфраструктури Профспілки».
    З метою поширення можливостей та розширення мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища Київської обласної організації Профспілки започатковано обласний конкурс-захист Web-сайтів районних, міських та первинних профспілкових організацій області протягом квітня-грудня 2011 року. Для оперативного інформування членів Профспілки про дії профспілкових органів всіх рівнів щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників галузі, вивчення і поширення досвіду роботи визначено проведення Днів профспілкової інформації в обласній, районних та міських організаціях Профспілки.

Семінар-практикум з інформаційної роботи Київської обласної організації Профспілки.    Семінар-практикум з інформаційної роботи Київської обласної організації Профспілки.

Семінар-практикум з інформаційної роботи Київської обласної організації Профспілки.    Семінар-практикум з інформаційної роботи Київської обласної організації Профспілки.
0
1 квітня 2011
2 791
---

Схожі публікації


Догори