Відновлюється навчальний процес у навчальних закладах

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

Від 20.11.09 № 1051

Про відновлення навчального процесу
у навчальних закладах та установах освіти

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2009 року N 1152 „Про запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09/ і гострих респіраторних захворювань серед населення”, наказів МОН від 30.10.2009 р. N 996 та від 02.11.2009 р. N 1004, розпорядження Кабінету Міністрів від 18 листопада 2009р. № 1387-р “Про додаткові протиепідемічні заходи”

Н А К А З У Ю:

1. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
1.1.З 23.11.2009 р. відновити навчальний процес у навчальних закладах та установах освіти у регіонах, де відповідними медичними службами не встановлено перевищення рівня епідемічного порогу та не оголошено карантин.
1.2.Призупинення навчально-виховного процесу у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, поширенням епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, здійснювати лише за приписом місцевих санепідемстанцій та згідно з рішеннями відповідних органів місцевої виконавчої влади.
1.3. У закладах та установах освіти, що відновили навчальний процес, дотримуватися режиму навчання, що існував до оголошення канікул.
1.4. З метою забезпечення виконання у повному обсязі навчальних планів і програм при організації навального процесу керуватися листом МОН від 20.11.09 р. N 1/9-800 “Про організацію навчального процесу у 2009/2010 навчальному році”.
1.5. Інформувати міністерство про надзвичайні випадки у закладах, де перебувають діти, учнівська та студентська молодь.
2. З метою недопущення розповсюдження грипу та гострих респіраторних захворювань керівникам дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти та підвищення кваліфікації незалежно від форм власності й підпорядкування спільно з місцевими органами охорони здоров’я:
2.1. Надавати сприяння працівникам органів охорони здоров’я у забезпеченні належного контролю за станом здоров'я вихованців дошкільних, учнів та студентів загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.
2.2. Забезпечити проведення профілактичної роботи, а саме: вжити заходів щодо посилення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, епідемічного режиму; підвищити відповідальність за організацію харчування дітей, учнів та студентської молоді.
2.3. При появі у дітей, учнів, студентів ознак респіраторної інфекції направити їх до медичного пункту, викликати батьків або осіб, які їх замінюють, та надати першу медичну допомогу.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Міністра відповідно до посадових обов'язків.Міністр І.О.Вакарчук

Схожі публікації


Догори