Співчуття ЦК Профспілки з приводу тяжкої втрати

Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України з глибоким сумом сповіщає про смерть колишньої Голови Одеської обласної організації Профспілки – Ніни Олександрівни Дубовик. 

Сьогодні перестало битися серце справжнього професіонала, у минулому члена Центрального комітету та президії ЦК Профспілки, яка майже 49 років очолювала Одеську обласну організацію Профспілки.

Ніна Олександрівна 62 роки свого життя віддала освіті та галузевій Профспілці, працюючи спочатку молодшим науковим співробітником ОНУ ім. І.І. Мечникова, учителем, а потім – директором середньої школи №66 м. Одеси, з 1971 до 2020 рік очолювала Одеську обласну організацію Профспілки. 

За свою багаторічну плідну працю Ніна Олександрівна Дубовик нагороджена багатьма державними та профспілковими нагородами, серед яких: медалі «За доблесний труд», «Ветеран праці», нагрудні знаки «Відмінник освіти України», «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України», «Профспілкова відзнака», «Заслужений працівник профспілок України». 

У ці скорботні хвилини висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійної. Світла пам’ять про Ніну Олександрівну назавжди залишиться в серцях друзів, колег і усіх, хто спілкувався з цією чудовою людиною. 

Вічна і світла пам'ять! 

 

Профспілка працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори