Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 р. № 541

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 р. № 541» і вважає за необхідне зауважити наступне. 

Постанова Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 р. № 541 «Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів І—IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України» розроблена на виконання Указу Президента України від 31 березня 1999 р. № 309 «Про заходи щодо впорядкування механізму надання пільгового проїзду окремим категоріям студентів і учнів». 

В той же час частиною 9 статті 62 Закону України «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 року № 1556-VII встановлено, що здобувачі вищої освіти, які навчаються у закладах вищої освіти за денною формою навчання, мають право на пільговий проїзд у транспорті у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Догори