Про затвердження Типових штатних нормативів навчально-реабілітаційних центрів

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України вкотре розглянув проект наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типових штатних нормативів навчально-реабілітаційних центрів» та зауважує, що при його доопрацюванні враховано деякі з зауважень профспілки. Однак пропозиції щодо не менш важливих нормативів, на жаль, не були враховані.

Так і залишились обмеження щодо введення посад музичних керівників, які потребують вилучення з Типових штатних нормативів, а саме скасування словосполучення «не більше двох штатних одиниць», оскільки згідно з проектними нормативами таких груп у центрі може бути 11 і більше, а отже й 2,75 і більше штатних одиниць музичного керівника, що визначається з нормативу 0,25 штатної одиниці посади на кожну групу.

Щодо посади інструктора з фізкультури, яку передбачається вводити за наявності у закладі дошкільного відділення, то згідно з Типовими штатними нормативами дошкільних навчальних закладів, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055, посада інструктора з фізкультури вводиться з розрахунку 0,125 штатної одиниці на одну групу. Тому такий норматив введення посади інструктора з фізкультури має бути передбачений в штатах навчально-реабілітаційних центрів, які мають дошкільні відділення

Догори