СПА м. Києва та Фан-клуб «Динамо» Київ: офіційний крок до спортивного партнерства

СПА м. Києва та Фан-клуб «Динамо» Київ: офіційний крок до спортивного партнерстваУ спорті рух уперед успішний лише тоді, коли поєднані зусилля усіх його суб’єктів – спортсменів, уболівальників, суддів, тренерів.

Студентська профспілкова асоціація м. Києва зробила ще один впевнений крок уперед задля такого поєднання. І 11 квітня 2012 року в конференц-залі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського між СПА м. Києва та Фан-клубом ФК «Динамо» (Київ) було підписано Договір про співпрацю.

Підписи під документом, що відкриває зелене світло на шляху до налагодження партнерських стосунків, поставили голова СПА м. Києва Олександр Яцунь та президент Фан-клубу Сергій Михайленко.

Із відкриттям нових можливостей першим привітав учасників церемонії віце-президент ФК «Динамо» (Київ) Олексій Семененко. Віце-президент, зокрема, висловив впевненість у позитивній динаміці реалізації спільних поглядів у розвитку футболу на загальнодержавному рівні, особливо, коли найактивніші студенти столиці поповнять ряди вболівальників «Динамо».

Згідно з умовами договору сторони планують спільно організовувати і проводити футбольні турніри, численні спортивні студентські заходи, екскурсії, зустрічі із гравцями, тренерами, керівниками ФК «Динамо» (Київ), залучати студентство до організованих форм вболівання та розвивати культуру вболівання.

Основою співпраці сторін, насамперед, є пропаганда здорового способу життя та футболу серед студентської молоді. На цьому неодноразово наголошував голова СПА м. Києва Олександр Яцунь, коментуючи угоду.

«Я глибоко переконаний, що підписання цього документу і, як наслідок, здійснення запланованого, набуде суттєвого значення та згадуватиметься у майбутньому як перший крок до усвідомлення ролі фізичної культури та організованого спортивного дозвілля сучасної молоді. І, звичайно, підтримка улюбленої гри мільйонів – футболу», – підсумував Олександр Яцунь.

Президент фан-клубу «Динамо» (Київ) Сергій Михайленко запевнив, що фан-клуб хоче стати максимально відкритим, дружнім для вболівальників і ближчим до молоді.

«Наша мета – виховати у студентів любов до активного спортивного дозвілля, почуття патріотизму, гордості за український футбол. А ще показати, що кожен може долучитися особисто, взяти активну участь у житті Клубу і разом переживати миті спортивного тріумфу наших футболістів», – зазначив Сергій Михайленко, спілкуючись із лідерами студентських профспілкових організацій столиці. І уже в квітні-травні заплановано першу спільну справу – проведення турніру з футболу серед студентських команд вищих навчальних закладів столиці. Футбольні змагання будуть присвячені 85-річчю з дня заснування футбольного клубу «Динамо» (Київ).Інна Журавель
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки УкраїниСПА м. Києва та Фан-клуб «Динамо» Київ: офіційний крок до спортивного партнерстваСПА м. Києва та Фан-клуб «Динамо» Київ: офіційний крок до спортивного партнерства

СПА м. Києва та Фан-клуб «Динамо» Київ: офіційний крок до спортивного партнерстваСПА м. Києва та Фан-клуб «Динамо» Київ: офіційний крок до спортивного партнерства

СПА м. Києва та Фан-клуб «Динамо» Київ: офіційний крок до спортивного партнерства

Схожі публікації


Догори