Інтелектуальний батл «Київ – Москва»

Інтелектуальний батл «Київ – Москва»18 грудня 2012 року у медіа-центрі Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України в он-лайн режимі відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Змагання проводилися за спільною ініціативою Київської міської організації Профспілки та Московської міської організації Профспілки працівників народної освіти і науки Російської Федерації.

У змаганнях взяли участь молоді педагоги Києва та Москви, стаж роботи яких не перевищує 3-х років. Київський склад команди представили Оболонський, Подільський, Солом’янський, Голосіївський та Печерський райони столиці.

Відповідальну місію судити учасників інтелектуального змагання взяли на себе, з українського боку, суддя Олександр Трофименко, заступник голови КМОППОіНУ та секундант – Андрій Кузнецов, завідувач юридичного відділу КМОППОіНУ, з російського боку, суддя – Ірина Левченко, завідувач міжнародного відділу Московської міської організації Профспілки працівників народної освіти і науки РФ та секундант – Федір Попков, технічний інспектор Московської міської організації Профспілки.

Основний принцип гри полягав у тому, щоб команда у складі шести гравців протягом однієї хвилини за допомогою мозкового штурму знайшла правильну відповідь на одне із 10 питань, поставлених зі сторони супротивника.

Впродовж усієї гри учасники демонстрували свою кмітливість, навички креативного мислення та вміння швидко віднаходити логічну ниточку відповіді. У результаті запеклої боротьби, з відривом лише на одне очко, перемогу виборола команда молодих педагогів міста Москви.

Враженнями від інтелектуальної гри поділилися деякі учасники зі столичної команди Вікторія Білаш зазначила: «Що? Де? Коли?» – це чудова можливість поспілкувалися та дізнатися багато чого нового. Адже саме у колективі варто об’єднувати зусилля та вчитися досвіду закордонних колег».

Юрій Бондаренко додав: «У мене залишилися позитивні враження та емоції від гри. Питання, які ставили москвичі, були неординарними та нестандартними».

Марія Макодзеба, капітан команди, розповіла: «Таким складом ми грали вперше. Гра виявилася дуже цікавою, але важкою. Питання були досить об’ємними, у зв’язку з чим наша команда втрачала чимало часу, намагаючись вловити основну суть сказаного. Надалі ж сподіваємося взяти реванш».

Київська міська організація Профспілки


Інтелектуальний батл «Київ – Москва»Інтелектуальний батл «Київ – Москва»

Інтелектуальний батл «Київ – Москва»Інтелектуальний батл «Київ – Москва»

Інтелектуальний батл «Київ – Москва»Інтелектуальний батл «Київ – Москва»

Інтелектуальний батл «Київ – Москва»Інтелектуальний батл «Київ – Москва»

Схожі публікації


Догори