Зустріч на берегах Неви: одеські та ленінградські спілчани обмінялися досвідом

Зустріч на берегах Неви: одеські та ленінградські спілчани обмінялися досвідомЗ 7 по 11 липня керівники територіальних організацій Профспілки та профспілковий актив одеських освітян відвідали місто Санкт-Петербург у рамках виїзного семінару, присвяченого темі: «Соціальний захист працівників освіти і науки в сучасних економічних умовах».

Семінар відбувся у прекрасному Палаці праці, в якому сьогодні знаходиться та функціонує Ленінградська Федерація профспілок та територіальні комітети галузевих профспілок Російської Федерації. Яскраві враження залишило відвідання музею історії профспілкового руху Санкт-Петербурга.

На семінарі голова територіальної організації Санкт-Петербурга та Ленінградської області Профспілки працівників народної освіти і науки Російської Федерації Володимир Кузнєцов розповів про заходи, які вживає терком Профспілки для розвитку ефективного соціального партнерства, роботу юридичної служби, спрямованої на правовий захист спілчан, в тому числі в судах, особливості формування фонду заробітної плати Санкт-Петербурга та Ленінградської області.

За останні 5-7 років заробітна плата освітян Санкт-Петербурга та Ленінградської області значно підвищилася та навіть випередила за показниками московський регіон і складає 34-36 тисяч рублів.

Цікаво було дізнатися про такі форми роботи територіального комітету Профспілки: запровадження дисконтної картки педагога «Повага», яка забезпечує знижки на купівлю товарів та різні послуги; проведення літературних конкурсів серед освітян із відзначенням переможців та виданням поетичних збірок; проведення інформаційної та PR-діяльності тощо. Російські колеги поділилися своїм досвідом роботи щодо проведення оздоровчих кампаній, культурно-масової роботи, навчальних заходів.

Також перед учасниками виступив голова Приозерського райкому Профспілки Ленінградської області Юрій Атакшеєв та головний спеціаліст з інформаційної роботи та роботи зі ЗМІ теркому Профспілки Санкт-Петербурга та Ленінградської області Олена Рейхрудель.

З основними моментами діяльності Одеської обласної організації Профспілки познайомила голова Одеського обкому Профспілки Ніна Дубовик.

Представники Одеської обласної організації Профспілки – голови територіальних організацій Профспілки зверталися до російських колег із запитаннями різного характеру. Краще ознайомитися із специфікою роботи, з важливими моментами діяльності профспілкових організацій допоміг обмін іміджевою та друкованою продукцією. Проаналізувавши інформаційні бюлетені, виготовлені територіальним комітетом Профспілки та профспілкову пресу, одеські профактивісти дізналися багато цікавих фактів про стан освіти в Російській Федерації, досвід роботи колег та запозичили для себе багато корисного.

Дні, проведені в Санкт-Петербурзі, запам’яталися одеським освітянам багатою екскурсійною програмою із відвіданням визначних місць Північної Пальміри: Ермітажу, Ісакіївського собору, Петропавловської фортеці, Петергофа тощо.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Одеського обкому Профспілки працівників освіти і науки України


Зустріч на берегах Неви: одеські та ленінградські спілчани обмінялися досвідом    Зустріч на берегах Неви: одеські та ленінградські спілчани обмінялися досвідом

Схожі публікації


Догори