Урок патріотизму співучої «Освітянки»

Урок патріотизму співучої «Освітянки»Нещодавно за ініціативи та сприяння Горохівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України для курсантів та працівників ВІППО виступив з концертно-тематичною програмою народний аматорський колектив профспілок України «Освітянка» (художній керівник — Володимир Онищук, керівник оркестру - Ігор Касько). Концерт підготовлений задля найпрекраснішого, чим має у всі пори року розквітати земля – миру на землі. Свій спів хор уже вкотре приурочив омріяній перемозі у війні на Сході України, підняттю патріотичного духу тим, хто відвойовує її.

Як справжні патріоти нашої держави учасники мистецького дійства зуміли через призму тривожного сьогодення достукатися до сердець глядачів, донести їм чарівність і величність рідного слова та української пісні... У виконанні колективу - віночок патріотичних, ліричних, боголюбивих рідних мотивів, відеоролики про загиблих і живих Героїв, слайди про шкільне життя, сонячне під мирним небом від учительської любові і поваги до неї щасливого школярства. Незламний козацький дух утверджували злеліяними в піснях заповітами Великого Кобзаря, а ще оспівували святу материнську любов і дівочі мрії про кохання і вірили повстанськими виспівами, що «Україна, вічна, нездоланна, від неї - ясне світло навкруги».

Раз у раз аплодувала стоячи публіка. Бурхливими оплесками глядачі зустрічали кожного артиста, а чоловічий ансамбль «Барви Горохівщини» став родзинкою концертної програми. З великим хвилюванням під звучання тужливої «Плине кача...» сприйняли присутні в залі символічну хвилину пам’яті про тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю. А «Молитва» у виконанні «Освітянки» була своєрідним оберегом дійства.

Творчий колектив «Освітянка» — це справжня візитівка не лише Горохівщини, але й Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки -- сказав очільник профспілок Волині Василь Грановський у своєму виступі, високо оцінив просвітницьку діяльність творчих освітян з Горохівського району та їх профспілкового лідера Євгенії Карп’як.

Справжнім уроком Мужності назвав виступ «Освітянки» ректор інституту Петро Олешко. Від громадської організації Волонтерський центр «Серце патріота», співзасновником якої він є, Петро Степанович вручив подяку творчому колективу з Горохівщини. Він зазначив, що зібрані в рамках заходу кошти будуть спрямовані на подальшу підтримку волинян, які виконують свій військовий обов’язок у зоні антитерористичної операції. Щиро подякував кожному, хто долучився до благодійності, за щедрість душі, високу духовність, патріотизм, велику любов до отчого краю.

Горохівська районна організація Профспілки


Урок патріотизму співучої «Освітянки»    Урок патріотизму співучої «Освітянки»

Схожі публікації


Догори