Підвищення тарифних розрядів дошкільникам і позашкільникам на Чернігівщині

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 974 «Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298» передбачене підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції, з 1 січня 2017 року.

Педагогічним працівникам інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, підвищення здійснюється з 1 вересня 2017 року.

Проте, пунктом 3 цієї постанови передбачено, що органи місцевого самоврядування можуть приймати власні рішення про підвищення тарифних розрядів педпрацівників зазначених закладів до 1 вересня 2017 року.

Керуючись цією нормою, обласна організація Профспілки, районні та міські організації Профспілки звернулись до місцевих органів влади з проханням та мотивацією підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам дошкільних та позашкільних навчальних закладів ще до початку нового навчального року.

23 лютого 2017 року Чернігівська обласна рада прийняла рішення щодо підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок обласного бюджету, з 1 січня 2017 року. Цим же рішенням рекомендовано органам місцевого самоврядування області прийняти рішення стосовно підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам освіти з 1 січня 2017 року.

Рішення про дострокове підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам навчальних закладів, які фінансуються з місцевих бюджетів, з 1 січня 2017 року вже прийняті для педпрацівників міста Новгород-Сіверський, Новгород-Сіверського, Бобровицького, Менського районів.

Із більш пізніх термінів запровадили підвищення посадових окладів Деснянська селищна, Ічнянська міська, Прилуцька районна та Прилуцька міські ради.

Знайшли можливість підвищити тарифні розряди для працівників садочків і ряд сільських рад Варвинського, Борзнянського та Ічнянского районів.

Завдяки наполяганням організаційних ланок Профспілки наближення підвищення тарифних розрядів отримали понад 800 спілчан.


Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори