Мітинг протесту профспілок на Дніпропетровщині

9 жовтня 2018 року в м. Дніпро біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради відбувся мітинг протесту представників профспілкових організацій, трудових колективів багатьох галузей економіки Дніпропетровщини. 

Профспілки  вийшли висловити свій протест проти зниження рівня життя та урізання соціальних гарантій працівникам  країни.Серед учасників мітингу протесту були  присутні майже 250 представників профспілкових організацій працівників галузі освіти районів і міст Дніпропетровської області.

Освітяни області цілком підтримують вимоги  щодо підвищення  мінімального рівня оплати праці трудящих.

Протестують проти підвищення цін на природний газ,  тарифів на електроенергію  та житлово-комунальних послуг для населення. Вимагають від місцевих органів влади використати законні можливості своїх бюджетів та підвищити на 10%зарплату  медпрацівникам дошкільних, позашкільних та інших закладів.

Учасники пікету передали  до органів місцевої влади  вимоги щодо захисту соціально-трудових і економічних прав працівників. Основна вимога профспілок – справедливі ціни на газ і справедливі тарифи на комунальні послуги, підвищення заробітних плат та пенсій, забезпечення  конституційних прав громадян на якісну і доступну освіту, охорону здоров’я, соціальне забезпечення.

Гарантії працівникам цих сфер мають бути належним чином профінансовані  Державним бюджетом України.

Це був перший етап проведення Всеукраїнської акції протесту , яка буде проходить 17 жовтня у м. Києві.


Дніпропетровська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори