Активні дії та солідарна підтримка

23 вересня 2021 року у м. Ужгород відбулося засідання президії комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Центральним питанням засідання було прийняття рішення про участь членів Профспілки обласної організації у Всеукраїнській попереджувальній акції у м. Києві та солідарній підтримці профспілкових вимог 7 жовтня 2021 року. 

Голова обласної організації Профспілки Тетяна Повханич ознайомила присутніх із загальними вимогами акції та вимогами безпосередньо від галузевої Профспілки.

Також були затверджені норми представництва від територіальних організацій області у акції та узгоджені деталі поїдки.

Наталія Кробинець, головний бухгалтер обласної організації Профспілки, висвітлила підсумки роботи організаційних ланок Профспілки щодо оздоровлення та відпочинку членів профспілки і їх дітей влітку 2021 року. Протягом літнього сезону 2021 року оздоровчими та відпочинковими заходами в закладах оздоровлення було охоплено 1206 працівників освітньої галузі області та членів їх сімей.

З підсумками відпочинку членів профспілки та їх дітей влітку 2021 року на базі відпочинку «Галчонок» смт. Затока, Одеської області присутніх ознайомив спеціаліст з внутріспілкової та інформаційної роботи Федір Смірнов. Було зазначено, що за сприяння обласної організації Профспілки протягом червня-серпня 2021 року успішно відбулось 7 заїздів на базу відпочинку і організовано відпочинок 490 педагогічних працівників та членів їх сімей. З них 365 – дорослі  та 125 дітей освітян. 

На це були залучені кошти міських, районних, об’єднаних організацій профспілки, профкомів закладів вищої освіти, обласної організації Профспілки.

Згодом був затверджений Регламент засідання президії та пленуму комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З усіх зазначених питань були прийняті відповідні постанови.

Прес-служба Закарпатської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори