Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Змагання з футзалу на «Кубок ректора» в КНУ імені Тараса Шевченка

Змагання з футзалу на «Кубок ректора» в КНУ імені Тараса Шевченка

9 лютого 2012
Змагання з футзалу на «Кубок ректора» в КНУ імені Тараса ШевченкаУ середині січня 2012 року розпочалися змагання з футзалу серед професорсько-викладацького складу на «Кубок Ректора», присвячені Євро-2012. А 27 січня – проводилися фінальні зустрічі, які й визначили переможців гри.

За ІІІ місце боролися збірна команда механіко-математичний факультету та РФФ і збірна команда геологічного й географічного факультетів.

Основний час гри закінчився з рахунком 2:2. У серії післяматчевих пенальті перемогла збірна команда механіко-математичного факультету та РФФ, яка й посіла почесне ІІІ місце.

ІІ місце у запеклій боротьбі виборола збірна команда кафедри фізичного виховання та спорту й ВІКНУ.

У фіналі зустрілися збірна команда кафедри фізичного виховання та ВІКНУ і збірна команда факультетів кібернетики, психології, філософії, соціології.

Основний час гри закінчився з рахунком 2:2. У серії післяматчевих пенальті перемогу здобула збірна команда факультетів кібернетики, психології, філософії, соціології, яка й посіла І місце.

За традицією гравців привітали шановні гості свята – проректор з виховної роботи В.П. Шевченко, заступник Голови профкому університету Дмитро Чомко, голова студентського парламенту університету Максим Макарчук, представники фан-клубу ФК «Динамо» Київ, завідуюча кафедрою фізичного виховання та спорту, Заслужений майстер спорту, дворазова Олімпійська Чемпіонка з гандболу Т.І. Кочергіна.

Студентки Інституту журналістики продемонстрували свою майстерність у номері з аеробіки, а вихованці спортивної школи карате-шатакан «Сен-бін» під керівництвом володаря Кубку Світу та Кубку Європи 2006 р., випускника біологічного факультету Сіроковського Миколи – виступили із показовою програмою, що викликало захоплення та бурхливі оплески глядачів.

За підтримки ректорату, профспілкового комітету та представників фан-клубу ФК «Динамо» Київ було нагороджено призерів та кращих гравців турніру:

І місце – збірна команда (факультети кібернетики, психології , філософії, соціології);