Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Літо в розпалі

Літо в розпалі


13 липня 2012
Літо в розпаліЛіто в розпалі. 300 хлопчаків та дівчаток з нетерпінням дочекалися канікул. І от нарешті вони вирушають в свій улюблений табір «Лісова казка». Табір «Лісова казка» Дніпропетровського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки розташовано на мальовничому березі річки Самари у Новомосковському районі, в густому листяному лісі. Кожного літа в ньому в дві зміни відпочиває 600 дітей членів профспілки.

Педагоги, які працюють в таборі, приділяють велику увагу індивідуальній роботі з кожною дитиною, культурно-спортивним заходам, вихованню любові до української культури, мови. В дитячій оздоровниці знаходяться 9 спальних корпусів; для занять спортом обладнані футбольне, волейбольне поля; збудована сучасна естрада для проведення культурно-масових заходів. Різноманітне шестиразове харчування забезпечують висококваліфіковані кухарі.

22 червня від Будинку профспілок вирушила на відпочинок перша зміна дітей освітян Дніпропетровщини.

У таборі діти з задоволенням приймають участь в цікавих заходах, які їм пропонують вожаті та вихователі. Всі зміни у таборі тематичні. Так, перша зміна присвячена африканській культурі. Кожен день дітей чекають африканські пригоди, веселі конкурси, творчі заходи та нові знайомства. Друга зміна розпочнеться з 17 липня і буде присвячена «Дивам Бразилії».

Табір «Лісова казка» дарує хороший настрій та цікавий відпочинок.

Дніпропетровський обласний комітет
Профспілки працівників освіти і науки УкраїниЛіто в розпалі    Літо в розпалі


Літо в розпалі

Повернутися