Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів/Звіти і вибори > Звітно-виборна конференція профкому студентів Каразінського університету

Звітно-виборна конференція профкому студентів Каразінського університету


5 грудня 2014
Звітно-виборна конференція профкому студентів Каразінського університетуУ Каразінському університеті відбулася XXXVII звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету за участю адміністрації університету, деканів факультетів, керівників органів студентського самоврядування, викладачів, студентів та голів профспілкових комітетів вищих навчальних закладів Харкова.

До складу президії увійшли заступник голови Харківської обласної профспілкової організації працівників освіти і науки України Сергій Борисенко, ректор, академік Віль Бакіров, голова первинної профспілкової організації університету Олег Тирнов, голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів Сергій Махновський, виконувач обов’язків заступника голови первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів Дар’я Бортнікова, заступник голови Студентського наукового товариства Богдан Дикань, голова виконавчого комітету Студентської навчальної ради Андрій Лавренович.

Під час заходу присутні заслухали звіт голови профкому студентів університету Сергія Махновського про роботу організації за період з 20 лютого 2010 року до 1 грудня 2014 року.

Було обговорено витрати бюджету профспілки та фінансово-господарську діяльність, спортивну, культурно-масову і навчально-методичну роботу, питання соціально-економічного захисту студентів, зокрема своєчасної виплати стипендій та забезпечення місць у гуртожитках тощо.

Також заслухано звіт ревізійної комісії та про реалізовані заходи, передбачені Угодою між адміністрацією університету та первинною профспілковою організацію студентів, аспірантів і докторантів на 2010-2014 роки.

Головою профкому студентів університету було обрано Сергія Махновського, його заступниками – Дар’ю Бортникову та Ірину Нікішу.

Окрім цього, відбулися вибори до складу комітету та ревізійної комісії профспілки, делегатів на ХХ звітно-виборну конференцію Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, а також вибори кандидатури від профкому Каразінського університету до складу комітету Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів і докторантів ХНУ імені В.Н. Каразіна


Звітно-виборна конференція профкому студентів Каразінського університетуЗвітно-виборна конференція профкому студентів Каразінського університету

Звітно-виборна конференція профкому студентів Каразінського університетуЗвітно-виборна конференція профкому студентів Каразінського університету

Звітно-виборна конференція профкому студентів Каразінського університетуЗвітно-виборна конференція профкому студентів Каразінського університету

Повернутися