Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Змагання з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці

Змагання з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці

19 січня 2015
Змагання з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці15-16 січня 2015 року в приміщенні НВК – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – гімназії № 23 відбулися традиційні змагання з настільного тенісу серед освітян міста.

Учасниками змагань у загальнокомандному заліку стали 12 команд освітніх закладів м. Вінниці. Крім того, були проведені змагання в парних розрядах, а також в особистому заліку серед чоловіків та жінок.

Третій рік поспіль переможцем змагань у загальнокомандному заліку стала команда ЗШ № 31.

Друге місце вибороли педагоги НВК: загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – гімназії № 6, а третє місце – за командою господарів змагань НВК: загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – гімназії № 23.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та грошовими преміями міського комітету Профспілки.

Вінницька обласна організація Профспілки

Змагання з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. ВінниціЗмагання з настільного тенісу серед працівників закладів освіти м. Вінниці