Головна > Новини з регіонів > Районна спартакіада освітян Межівщини – «Cпорт! Краса! Здоров’я!»

Районна спартакіада освітян Межівщини – «Cпорт! Краса! Здоров’я!»

21 квітня 2016

Районна спартакіада освітян Межівщини – «Cпорт! Краса! Здоров’я!»Одним із програмних завдань Основних напрямів діяльності Межівської  районної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2016 рік є сприяння духовному розвитку, фізичному вдосконаленню, творчій самореалізації та оздоровленню членів профспілки працівників освіти.

«Спорт! Краса! Здоров’я!» – саме таке гасло 13 квітня 2016 року зібрало членів профспілок працівників  освіти Межівщини під дахом Дитячо-юнацької спортивної школи з трьох  видів спорту: волейболу, шахів, шашок та змагань «Веселі старти».

Перша спартакіада, ініційовано головою Межівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Л.І. Матюхіною, стала не очікувано масштабною і феєричною подією в житті освітян.

На урочистому відкритті спартакіади був піднятий  прапор змагань, Лариса Іванівна Матюхіна  побажала колегам міцного здоров´я й весняної бадьорості, радості й задоволення від спілкування, творчої наснаги, вдалих стартів і відмінних результатів.

У спартакіаді взяло участь близько 150 працівників  навчально-виховних  закладів освіти Межівського  району, було представлено: 9  волейбольних команд, 14 команд – учасниць змагань «Веселі  старти», за першість у шахах змагалося 10 жінок і 10 чоловіків.  Призові місця у змагання із шашок виборювали  10 жінок і 10 чоловіків.  Неймовірна підтримка вболівальників, шквал емоцій, заряд позитиву – у переповненому залі не було місця байдужості.

Переможцем змагань з волейболу в Спартакіаді-2016 року стала команда Новопавлівської СЗШ № 2 (капітан команди В.В. Канівець), друге місце зайняла команда Зорянської СЗШ (капітан команди Л.С. Захарій), почесне трете місце посіла команда Межівської СЗШ № 1 (капітан команди Ю.В. Козак), четвертою у  загальнокомандному заліку   стала команда відділу освіти Межівської РДА (капітан команди А.В. Загребельна)

Всі змагання з видів спорту обслуговували тренери-викладачі, члени профспілки Межівської ДЮСШ.

Переможці та призери змагань були нагороджені спортивним Кубком, спортивними  медалями, диплома ми та грамотами Межівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Спорт – це здоров'я, здоров'я – це краса. Учасники змагань  поєднали ці складові і подолали вікові бар’єри, додавши власний інгредієнт – вічну молодість у душах освітян, тому бажаємо усім нових здобутків та перемог, адже такі заходи не тільки дають змогу визначити кращих, згуртувати освітянські колективи в спільній справі, а й пропагувати здоровий спосіб життя.