Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > На пленумі Чернігівської міської організації Профспілки розглянуто питання щодо надбавок

На пленумі Чернігівської міської організації Профспілки розглянуто питання щодо надбавок


12 лютого 2018

8 лютого 2018 року відбувся пленум комітету Чернігівської міської організації Профспілки працівників освіти і  науки України, на якому розглядалось питання про дії міської організації Профспілки у зв’язку зі зменшенням надбавки за престижність педагогічної праці у закладах освіти м. Чернігова.

У роботі пленуму взяли участь начальник фінансового управління Чернігівської міської ради О.Ю. Лисенко, начальник управління освіти В.О. Білогура, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Т.А. Матвеєва, юрисконсульт цієї організації О.В. Лугина .

Керівники обох управлінь міської ради аргументували зниження надбавок недостатнім розміром освітньої субвенції для Чернігова та необхідністю приводити видатки у відповідність до кошторисів.

Профспілкова сторона акцентувала увагу на юридичних порушеннях у наказах про зменшення надбавки, зокрема, недотримання двомісячного строку попередження про зміну умов оплати праці, гарантованого ст. 103 КЗпП України та ст. 29 Закону України «Про оплату праці» та недопустимість зворотної дії наказів на січень.

Перемовини тривали більше трьох годин.

Результатом стала домовленість, згідно з якою:

  • Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Білогура О.В. зобов’язався вжити заходів щодо приведення наказів директорів ЗНЗ м. Чернігова про зменшення надбавок у відповідність до чинного законодавства.

  • Голови первинних профспілкових організацій спільно з керівниками закладів в межах законодавства проаналізують штатні розписи, навчальне навантаження, щоб привести витрати у відповідність до кошторисів до 1 червня 2018 року.

  • Сторони зобов’язалися направляти спільні звернення до органів влади з метою виділення додаткових коштів для фінансування освіти м. Чернігова.

Пленум продовжить свою роботу 14 лютого 2018 року.

Чернігівська обласна організація Профспілки 


Повернутися