Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Тиждень спорту, азарту та радості

Тиждень спорту, азарту та радості

18 квітня 2018

Кальміуською районною радою Профспілки працівників освіти і науки України в останній тиждень березня проведено низку спортивних змагань:  з шахів та шашок, настільного тенісу, волейболу та боулінгу.

Щоб позмагатися у силі, вправності, витривалості заявки подали учасники з двадцяти закладів. А ще для того аби ближче познайомитися, міцніше здружитися та показати, на що здатні наші діти та що можуть їх батьки.

Окремою сторінкою пройшло спортивне свято «Мама, тато, я – дружня сім’я!» За 11 років існування в цих змагання взяли участь більше 50 команд. Жодного змагання не пропустили СШ№ 8 та № 46 і жодного разу не програли!

Наймасовішими були змагання з боулінгу. У них взяли участь 17 команд.

Всі переможці були відзначені грамотами, медалями та грошовими преміями, які  приготувала профспілка освіти.

Підводячи підсумки командного заліку участі у спартакіаді, (сумуємо кількість призових місць) визначаємо команду -переможця:

1 місце посіла команда загальноосвітньої школи №30 (голова ПК Довгань А.)

2 місце – команда спеціалізованої школи №46 (голова ПК Добрица О.)

3 місце розділили між собою СШ№8, ЗОШ№45 та ЗОШ№20 (голови ПК Шпак Я., Хохлова Р., Кардаш І.)

Наприкінці спартакіади відбулися міські змагання з волейболу (між чотирма районами), на яких перемогла збірна команда Кальміуського району – вона посіла перше місце.

Загалом в спартакіаді взяли участь більше двохсот членів профспілки. Завдяки їх активності відбулося справжнє свято здоров’я, дружби та єдності.