Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > На порядку денному – актуальні питання профспілкової роботи

На порядку денному – актуальні питання профспілкової роботи


22 травня 2019

14 травня 2019 року відбувся черговий пленум Козелецької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Участь у засіданні взяли 37 членів профспілки. Серед запрошених на пленумі була присутня голова Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвеєва.

З доповіддю щодо основного питання порядку денного «Про роботу та завдання профспілки з представництва, захисту та фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в сучасних умовах» виступила голова районної організації Профспілки працівників освіти Надія Бобруйко.

У своєму виступі профспілковий лідер наголосила на тому, що існує низка викликів, які профспілкові організації мають навчитися долати через пошук нових шляхів посилення ефективності, спрямований на захист прав членів профспілок, консолідацію профспілкового руху, збереження його єдності. Крім того, акцентувала увагу на такому актуальному питанні, як фінансового забезпечення працівників закладів освіти в умовах прийнятого Закону України «Про освіту» та фінансування освіти з місцевих бюджетів на утримання освітньої галузі району.

Учасники пленуму запропонували взяти за основу постанову з цього питання та врахувати пропозиції, що прозвучали у виступах під час обговорення.

Також пленумом дано старт звітно-виборній кампанії у профорганізаціях та підготовки до ХХІІІ звітно-виборної районної конференції.

З усіх питань порядку денного було прийнято відповідні постанови.

На пленумі виступила голова Чернігівського обкому Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвеєва, яка зосередила увагу присутніх на особливостях профспілкової роботи в сучасних умовах та нагальності зміцнення профспілкового членства.

Учасниками зібрання було підтримано Звернення районного комітету до Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України щодо реалізації частини другої ст.61 Закону України «Про освіту», де вимагається негайного виконання даної норми закону, а саме: поетапного збільшення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії до чотирьох прожиткових мінімумів  для працездатних осіб.

Надія Бобруйко, 

голова Козелецької районної організації Профспілки 


Повернутися