Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Нарада голів організаційних ланок

Нарада голів організаційних ланок


3 грудня 2021

У Всесвітній день інформації Чернігівська обласна організація Профспілки провела нараду голів організаційних ланок у онлайн режимі на платформі ZOOM. 

Розпочала нараду Тетяна Матвеєва – голова обласної організації. Вона зупинилася на питання діяльності організаційних ланок в умовах викликів сьогодення щодо рівня оплати праці, стипендіального забезпечення студентів, формування бюджетів різних рівнів, роботи навчальних закладів у режимі карантину.

Заступник голови обласної організації Ніна Дудка зупинилася на питаннях організаційної роботи. Зокрема, ознайомила учасників наради з змінами статистичної звітності, які прийняті президією ЦК Профспілки, наголосила на необхідності ретельного аналізу профспілкового членства у закладах і установах освіти, а також наголосила на співпраці  з соціальними партнерами.

Олексій Лугина – юрисконсульт обласної організації ознайомив учасників наради  із змінами в карантинному законодавстві, зокрема особливостями роботи в умовах «червоної зони», вимогами щодо вакцинації працівників освіти. 

Зупинився на випадках, коли відсторонення невакцинованих працівників від роботи не припустимо. Розповів про ситуації, які виникали в закладах освіти, та шляхи їх вирішення з метою максимального захисту інтересів спілчан.

Про особливості річної фінансової звітності розповіла Оксана Савенко – головний бухгалтер обласної організації.

 

Чернігівська обласна організація Профспілки


Повернутися