Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Президія Чернігівського обкому Профспілки відновила свою роботу

Президія Чернігівського обкому Профспілки відновила свою роботу


1 червня 2022

Вперше після закінчення бойових дій на території області відбулося засідання президії комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яке було заплановане на  24 лютого 2022 року у день початку війни. 

Засідання президії проводилося у режимі онлайн.

Війна внесла зміни до питань порядку денного, які було заплановано на довоєнну президію.

У зв’язку з неможливістю виконання плану роботи комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2022 рік  в умовах воєнного стану члени президії внесли в нього зміни і визначили основні напрями діяльності організаційних ланок у цей період. 

Прийнято рішення зосередитись на  питаннях правового захисту,  посилення контролю за додержанням законодавства про працю та питаннях  захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки – працівників освіти, студентської та учнівської молоді в умовах військової агресії. У постанові зазначено, що особлива увага повинна приділятися моральній та матеріальній підтримці членів Профспілки, інформаційній роботі та співпраці з місцевими органами влади. 

Президія рекомендувала організаційним ланкам обласної організації Профспілки прийняти відповідні рішення щодо корегування планів роботи в умовах війни. 

Президія заслухала  інформацію про виконання бюджету комітету обласної організації за 2021 рік  та затвердила зміни до бюджету на 2022 рік. 

Члени президії розглянули питання оздоровлення членів Профспілки та членів їх сімей у 2022 році, призначення стипендії комітету обласної організації профспілковим активістам-студентам, прийняли рішення про нагородження профспілкового активу закладів освіти, надання матеріальної допомоги членам Профспілки. 

Президія розглянула інші робочі питання і прийняла відповідні рішення.

Ми – разом!  Ми – сильні! Все буде Україна! Перемога буде за нами!

 

Чернігівська обласна організація Профспілки 


Повернутися