Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Спільні наради в ОТГ – продуктивні

Спільні наради в ОТГ – продуктивні


27 червня 2022

На розширених засіданнях Президії Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України наголошувалося, що проблеми фінансування освіти та інші проблеми соціального захисту спілчан, якщо вони виникають в територіальних громадах, мають вирішуватися  спільно з профспілкою, керуючись пунктами колективних договорів та Угод. Спільно легше знаходити компроміси з урахуванням інтересів вчителя і вихователя, працівників освіти загалом. 

При необхідності в громади виїжджають фахівці обласної організації освітянської профспілки. Нещодавно на такій спільній нараді, яку організував головний роботодавець освітян Рава-Руської ОТГ Михайло Мисько на пропозицію очільниці територіальної освітянської профспілки Ірини Бродик, прибули юристи обласної організації галузевої профспілки – заступник обласної профлідера Мар’ян Калин та юрисконсульт Василь Корчинський.

Участь в нараді брав також заступник голови міськради Мар’ян Свірнюк. Йшлося, насамперед, про недостатність освітньої субвенції внаслідок, так би мовити, недосконалості формули її розрахунку, яка насправді спонукує до оптимізації, тобто скороченння освітньої мережі. Та, як зазначалося у виступах присутніх, навіть скорочення 6 закладів освіти в одній з ОТГ, не дало стабільності фінансування освіти на місцях. 

Присутні задавали юристам ряд питань, проведена конструктивна дискусія. Вдалося виробити певні організаційні і фінансові алгоритми. За словами Ірини Бродик ділова зустріч була продуктивною, за що подякувала соціальним партнерам і профспілковим юристам.

 

Львівська обласна організація Профспілки


Повернутися