Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Літо – 22 для спілчан відбудеться

Літо – 22 для спілчан відбудеться


1 липня 2022

Популярний навчально-оздоровчий табір «Політехнік-2» у  карпатському Славську цього сезону наперекір усім бідам і проблемам в країні, проведе оздоровче «Літо-22» для дітей і сімей спілчан освітян. 

Під час воєнного стану в Україні треба було докласти чималих зусиль директорові оздоровниці Володимирові Петровичу Білодідові, ректоратові і профкому «Львівської політехніки», щоб нашим юним громадянам створити умови мирного життя на рідній землі, засвідчити, що держава в особі їх батьків, профспілки, попри всі труднощі, дбає про їх здоров’я.  До слова, вже декілька місяців табір окремо приймає дітей і сім’ї переселенців з регіонів, де йдуть автивні бойові дії...

Так, те, що ще недавно було звичною справою –   організований профспілкою  літній відпочинок, зокрема, в умовах війни має особливу цінність і потребує, як уже мовилось, надзусиль. До честі Львівської обласної організації освітянської профспілки, яку очолює Марія Яцейко, що знайшла можливості, попри  всі витрати на   матеріальну допомогу сім’ям спілчан, котрі зазнали втрат на війні, продовжити, однак, дію багаторічної обласної оздоровчої Програми і здешевлювати вартість дитячих путівок для своїх спілчан і цьогоріч на 10%.

«Політехнік-2» прийме шість десятків дітей освітян, з них близько третини – діти спілчан національного університету «Львівська політехніка», каже голова первинної профспілкової працівників вишу Роман Степанович Колодій. Профком цьогоріч, як у минулі роки, подбав про оновлення спортінвентаря табору. Тут діють кілька спортмайданчиків, у тому числі зі штучним покриттям.

З дітьми працюватимуть молоді вихователі – кращі студенти Дрогобицького педуніверситету, повні енергії, бажання і вміння влаштувати своїм вихованцям цікаві конкурси, спортивні турніри, турпоходи, екскурсії цікавими місцями краю.

У таборі організоване 5-разове харчування, працюють медики. Оздоровча зміна для дітей триватиме два тижні в найкращу літню пору – з 15 липня. 

Повна вартість путівки для дітей – 690 грн на добу. Заявки на відпочинок надходять з усіх структурних підрозділів обласної організації освітянської профспілки.

З 4 серпня славський «Політехнік-2» розпочне шестиденний сімейний відпочинок для спілчан університету. До 10 вересня буде проведено 6 заїздів. Вартість двомісного номера класу «стандарт» з проживанням і харчуванням – 1300 грн. за добу, без харчування – 540 грн двомісний півлюкс відповідно – 1340 грн, 580 грн, чотиримісний – 2800 грн, без харчування – 1200 грн.

Змістовного всім відпочинку під спокійним небом українських Карпат.

Ольга Лобарчук, Львів 


Повернутися