Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Вручення дипломів бакалавра випускникам у Запорізькій політехніці

Вручення дипломів бакалавра випускникам у Запорізькій політехніці


20 липня 2022

14 липня 2022 року в актовій залі Національного університету «Запорізька політехніка» відбулося вручення дипломів бакалавра випускникам славної «машинки».

Відкрив захід та привітав ректор університету Віктор Грешта. На заході була велика кількість гостей, серед яких керівники області, міста Запоріжжя, які привітали всіх випускників з закінченням ЗВО.

Від обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України випускників привітала голова обласної організації Надія Гринь.

У цей тяжкий час завершення навчання відбулося у складних умовах, що спричиненні близькістю бойових дій. Серед випускників було вручено диплом бакалавра випускнику гуманітарного факультету Андроміку Задимідченко, який зараз в теробороні захищає рідний край.

Віктор Грешта та всі гості наголосили, що пишаються кожним, хто навіть у такий тяжкий час продовжував своє навчання, і переконані, що продовжать його і в магістратурі.

Шановні гості побажали миру і скорішої перемоги нашій країні та щасливої життєвої дороги і професійної діяльності усім випускникам Національного університету «Запорізька політехніка».

Вітаємо вас, шановні випускники, бажаємо вам мирного неба, нових творчих звершень!

Прес-служба Запорізької обласної організації Профспілки


Повернутися