Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини з регіонів > Олексій Кулеба: на Київщині триває підготовка закладів освіти до нового навчального року

Олексій Кулеба: на Київщині триває підготовка закладів освіти до нового навчального року


15 серпня 2022

На Київщині функціонує 1353 освітніх заклади. Із початку липня в районах та територіальних громадах області почали працювати комісії щодо перевірки стану готовності укриттів у закладах освіти. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«На сьогодні комісії вже завершили перевірку укриттів та бомбосховищ. Рекомендували до використання за призначенням 1016 споруд. Мова йде про укриття як в самих закладах освіти, так і в установах й організаціях, що знаходяться поруч. Переважна більшість з них – це найпростіші укриття», – зазначив Олексій Кулеба.

Олексій Кулеба повідомив, що в підземних спорудах 542 дитячих садків та шкіл зараз проводяться ремонтні роботи. Там облаштовують мережі електро-, водопостачання та водовідведення, вентиляційні системи тощо.

«Ми докладаємо максимум зусиль, аби у сховищах були всі необхідні комунікації — тепло, світло, вентиляція та вода. Це необхідно для того, щоб школярі та педагоги могли перебувати в укриттях навіть під час тривалої повітряної тривоги. Робимо все для того, аби підготувати школи до роботи в очному форматі», – зазначив Олексій Кулеба.

Крім того, голова Київської ОВА наголосив, що облаштованість укриттів та безпека дітей — найголовніше завдання при підготовці освітніх закладів до навчального року.

 

За матеріалами – Київської ОВА


Повернутися