23 лютого – День захисника Вітчизни

23 лютого – День захисника ВітчизниСьогодні свято мужності і звитяги – День захисника Вітчизни. Це свято в Україні відзначається щорічно 23 лютого, починаючи з 1999 року, відповідно до Указу Президента України «Про День захисника Вітчизни».

Попри зміну часів і політичних систем, нині 23 лютого асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Суспільство живе у світі змін, але не можна забувати все те, що цьому передувало. Священною є пам'ять про нашу перемогу, про тих, хто її виборював і платив за це найдорожчою ціною.

23 лютого також визначна дата для тих чоловіків, які мали честь носити погони, військову форму, і – для жінок, які з тривогою та гордістю чекали на повернення з лав Збройних сил своїх синів, братів, коханих.

Профспілка працівників освіти і науки України щиро вітає вас, справжні чоловіки, захисники Вітчизни, зі святом доблесті й бадьорості духу!
Бажаємо вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, високих досягнень у всіх починаннях та здійснення мрій і сподівань.

Профспілка працівників освіти і науки України
0
23 лютого 2013
2 091

Схожі публікації


Догори