Головні багатства молоді – безмежна надія та ентузіазм

Головні багатства молоді – безмежна надія та ентузіазмСучасна молодь має декілька приводів для святкування «свого дня». Так, українське свято відзначають щорічно в останню неділю червня, Міжнародний день солідарності молоді встановлено 24 квітня, Міжнародний день молоді кожного року – 12 серпня, а Всесвітній день молоді (із далекого 1945) святкують 10 листопада.

Саме Всесвітній день молоді був встановлений на честь річниці з дня заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді в 1945 році. Того 10 листопада в Лондоні завершилася тижнева Всесвітня конференція демократичної молоді. Її проведення ініціювала Всесвітня рада молоді, створена для участі в боротьбі з фашизмом.

На конференції 1945-го року були присутні представники 63 країн. А в цілому рух об’єднав 30 мільйонів молодих людей зі всього світу без відмінності політичних і релігійних поглядів, расової та національної належності.

Сьогодні Всесвітній день молоді відзначають активісти молодіжного руху, які займаються питаннями миру на планеті, захисту прав молоді, незалежності націй, боротьби з расизмом та захистом здоров’я молодого покоління.

Тож, як бачите, 10 листопада – ще один гарний привід прийти до друзів, привітати зі святом і влаштувати щось неординарне та цікаве, про що завтра напишуть в Інтернеті.

Святкуйте креативно, проте з розумом!


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
10 листопада 2012
2 018

Схожі публікації


Догори