Професійне свято майстрів слова і пера

Професійне свято майстрів слова і пераТрадиційно 6 червня в Україні відзначається День журналіста. Цей день об’єднує людей творчої, неспокійної й дуже прогресивної професії.

Сучасне суспільство називають інформаційним. Сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, прискіпливого погляду на факти та події, а головне – їх оперативного висвітлення й осмислення.

Цифрові реалії породжують нові виклики, що постають перед профспілковими інформаційниками. Зараз актуальним для них є вміння користуватися словом, усвідомлюючи при цьому велику відповідальність за кінцевий результат своєї роботи.

Ми щиро вітаємо усіх, хто не уявляє своє життя без цікавих тем, гострого пера і сміливих проектів – журналістів освітянської Профспілки.

У день професійного свята зичимо вам, шановні редактори, оглядачі, дописувачі профспілкової преси, успіхів у реалізації найсміливіших задумів та планів.

Нехай і надалі ваше відкрите й щире слово служить правді, утвердженню добра і справедливості. Хай завжди у вас буде творча наснага, професійне зростання і якісна техніка!


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
6 червня 2013
1 318

Схожі публікації


Догори