Вітання Голови Профспілки Георгія Труханова до професійного свята

Вітання Голови Профспілки Георгія Труханова до професійного свята
Шановні працівники юридичної сфери!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем юриста України.

Це свято людей, які своїми словами і справами постійно захищають права громадян, допомагають порадою. Бути юристом дуже відповідально. Особливо, коли за консультаціями звертаються тисячі спілчан великої освітянської Профспілки.

Важливим напрямом для Правової служби Профспілки сьогодні є законотворча, експертно-аналітична робота та захист прав працівників у судах.

Кваліфіковані фахівці Профспілки працівників освіти і науки України щодня здійснюють системну правороз’яснювальну та правозахисну діяльність, відповідають на сотні звернень та листів із питань соціально-економічного захисту. Це вимагає від них постійного підвищення власних компетенцій, вміння швидко орієнтуватися у питаннях трудового законодавства, застосовувати на практиці положення загальних та спеціальних нормативних документів.

У день вашого професійного свята прийміть слова вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні захисту педагогів країни.

Бажаємо вам доброго здоров’я, нових творчих здобутків, невичерпної енергії та оптимізму. Нехай ваша принциповість, відданість справі й надалі слугують на благо інтересів освітян України.З повагою
Голова Профспілки працівників освіти і науки України             Георгій Труханов
0
8 жовтня 2013
2 614

Схожі публікації


Догори