Звернення Президії ФПУ щодо ситуації у системі професійно-технічної освіти

Звернення Президії ФПУ щодо ситуації у системі професійно-технічної освітиПрезидія ФПУ спрямувала звернення на адресу Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо катастрофічної ситуації, що склалася в системі професійно-технічної освіти України.

У зверненні, зокрема наголошується на критичній ситуації, що склалася в системі професійно-технічної освіти України через прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

У статті 27 цього Закону дано доручення Кабінету Міністрів України: до 1 січня 2016 року забезпечити передачу в установленому порядку видатків на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах на фінансування з місцевих бюджетів.

При цьому не розроблено самих механізмів передачі закладів системи ПТО на місцевий бюджет. Передача видатків здійснена без надання відповідних ресурсів бюджетам органів місцевого самоврядування.

Такий підхід може призвести до незворотних наслідків – руйнування системи професійно-технічної освіти в Україні, що негативно позначиться на економіці країни та обороноздатності нашої держави, наголошується у зверненні.

Завантажити документ zvernennia-ptnz.pdf [940,17 Kb][124] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори