Індексація та доплата до мінімальної зарплати: чергові роз’яснення Мінсоцполітики та Мінфіну

Міністерство фінансів України та Міністерство соціальної політики України відповіли на звернення СПО об’єднань профспілок щодо врахування індексації для виконання гарантії зарплати на рівні мінімальної.

З метою відновлення порушених прав працівників на повноту одержання заробленого, СПО об’єднань профспілок спрямували звернення до:

1) Мінсоцполітики з питанням щодо неврахування суми індексації заробітної плати при забезпеченні розміру мінімальної заробітної плати та необхідного алгоритму дій роботодавців, у т.ч. держави, як роботодавця, щодо перерахунку сум виплаченої заробітної плати у 2017 році, виключивши з неї суми нарахованої індексації;

2) Міністерства фінансів за роз’ясненням щодо необхідності виділення додаткових коштів для забезпечення такого перерахунку у бюджетній сфері.

На жаль, відповіді отримані від Міністерства соціальної політики України та Міністерства фінансів України є досить формальними.

Зокрема, повідомляється, що виплата індексації заробітної плати має здійснюватися в межах видатків, затверджених у кошторисах відповідних бюджетних організацій.


Завантажити документи 1mnsoc.doc [292 Kb][171] Завантажити Переглянути документ онлайн , 1mnfn.doc [174,5 Kb][110] Завантажити Переглянути документ онлайн  За матеріалами ФПУ 

Схожі публікації


Догори