Навчаються фахівці з охорони праці

    Відповідно до Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 18.04.2006 р. № 304, на виконання відповідних пунктів Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України і ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2007-2010 роки, наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12 2009 р. № 1193, 16-17 лютого 2011 р. у м. Києві було проведено планове навчання і перевірку знань членів атестаційних комісій з охорони праці, безпеки життєдіяльності Київського, Черкаського, Чернігівського управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій, Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації та підпорядкованих їм вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації.
    В навчанні взяли участь і виступили: від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України - завідувач сектором БЖД А.В. Марченко, начальник служби охорони праці М.В. Васильчук, спеціаліст цивільного захисту М.М. Бугай; головний технічний інспектор праці ЦК Профспілки працівників освіти і науки України М.К. Медвідь, начальник відділу БДЖ інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Н.Й. Дуброва, а також представники Головного управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві, Київської комунальної аварійно-рятувальної служби, Головного управління МНС України в м. Києві.
    Після закінчення занять проведено перевірку знань із зазначених питань 273 членів атестаційних комісій з питань охорони праці і безпеки життєдіяльності, про що було видано відповідні посвідчення.


Михайло Медвідь, головний технічний інспектор праці
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
0
22 лютого 2011
3 275

Схожі публікації


Догори