Виїзне засідання Президії Спілки ректорів ВНЗ України

Виїзне засідання Президії Спілки ректорів ВНЗ України20 грудня в Харкові у стінах Національному університеті «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» відбулося виїзне засідання Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України.

У роботі зібранні взяли участь Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, представники Харківської обласної державної адміністрації, Головного управління освіти і науки, молоді та спорту, члени Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректори Харківського регіону.

Захід відкрив Президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський. Він привітав учасників зібрання та оголосив порядок денний засідання.

З вітальним словом до ректорів вишів України звернувся Перший заступник Міністра Євген Суліма. Він наголосив на здобутках, що були досягнуті за останній рік у сфері освіти та науки, та перспективах подальшої роботи за всіма напрямами освітянської галузі.

З доповіддю «Про проект Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року» виступив перший віце-президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректор Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко.

Учасники зібрання відзначили, що Проект Концепції гуманітарного розвитку України є сучасним і дуже актуальним. Він відрізняється своєю логічністю, послідовністю проте потребує посилення у Концепції компоненту, пов’язаного з правом, питань екологічної культури та соціального захисту та ін.

Учасники зібрання схвалили в цілому запропонований проект «Концепції гуманітарного розвитку України» із запропонованими пропозиціями та зауваженнями.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК ПрофспілкиВиїзне засідання Президії Спілки ректорів ВНЗ УкраїниВиїзне засідання Президії Спілки ректорів ВНЗ України
0
21 грудня 2011
2 970

Схожі публікації


Догори