Уповноважений з прав людини поділяє позицію профспілок

У Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини підтримують позицію ФПУ щодо необхідності ветування законопроекту № 5371, спрямованого на спрощення регулювання трудових відносин.

У відповідь на лист ФПУ від 25.07.2022 № 07/01-15/351 до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини стосовно звернення до Президента України з метою накладення вето на Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» або звернення до Конституційного Суду України з поданням про невідповідність вказаного Закону Конституції України Представник Уповноваженого повідомив, що наведені у зверненні ФПУ аргументи та застереження щодо можливих негативних наслідків прийняття цього закону заслуговують на увагу.

У листі до ФПУ зазначено, що Верховна Рада України 19.07.2022 ухвалила Закон України (реєстр. № 5371 від 13.04.2021), який ще не набув чинності.

Наразі у Верховній Раді України зареєстровано два проекти постанов, якими пропонується скасувати рішення Верховної Ради України від 19.07.2022 року про прийняття у другому читанні та в цілому як Закону України зазначеного законопроекту.

У Секретаріаті Уповноваженого опрацьовується зазначене питання. Про прийняті рішення ФПУ буде повідомлено додатково.

 

За матеріалами – ФПУ 

5371

Схожі публікації


Догори