Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини / Офіційні документи та повідомлення / Соціально-економічний захист / Оплата праці > Відповідь Мінфіну на звернення учасників III пленуму ЦК Профспілки

Відповідь Мінфіну на звернення учасників III пленуму ЦК Профспілки


30 травня 2017

На звернення учасників III пленуму ЦК Профспілки до Кабінету Міністрів України з приводу фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки за дорученням Кабміну його розглянуто та надано відповідь Міністерством фінансів України.

Як зазначається у листі, змінами до Бюджетного кодексу України забезпечено повну бюджетну самостійність місцевих бюджетів.

Обсяги освітньої субвенції затверджено у сумі 52,6 млрд. гривень, що на 8,3 млрд. гривень (або на 15,8%) більше порівняно з минулим роком. Виділено додаткову дотацію на фінансування переданих видатків у обсязі 14,9 млрд. гривень. Місцевим бюджетам передбачено також базову та стабілізаційну дотацію в сумі 5,9 млрд. гривень та 2,0 млрд. гривень відповідно.

Станом на 1 січня 2017 року залишки невикористаної освітньої субвенції за минулий рік на рахунках місцевих бюджетів становили 2,4 млрд. гривень. 

Залишки коштів, що знаходилися на рахунках місцевих бюджетів на початок поточного року, становили 47,7 млрд. гривень, а на депозитних рахунках було розміщено станом на 1 травня - 12,2 млрд. гривень.

За наявності додаткової потреби у видатках на оплату праці місцевими органами влади на виплату заробітної плати з нарахуваннями спрямовано  7,9%, а на капітальні та інші видатки - 86,8 % залишків коштів станом на 01.05.2017 року.

Повідомлено також, що питання подальшого підвищення розміру посадового окладу працівника I тарифного розряду буде вирішуватися з урахуванням фінансових можливостей бюджету.


Завантажити документ list-mfu-schodo-fnansuvannya-galuz.pdf [193,88 Kb][232] Завантажити Переглянути документ онлайн  

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки

Повернутися