Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини/Інформаційна робота > В Україні відбувається тиждень безпеки дорожнього руху

В Україні відбувається тиждень безпеки дорожнього руху


10 листопада 2020

В Україні з 9 до 15 листопада 2020 року відбуватиметься тиждень безпеки дорожнього руху.

Як зазначають у Київській міжрегіональній філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України цього року дуже сумні показники – майже 118 тисяч ДТП, понад 20 тисяч людей травмовано й 2900 людей загинуло в ДТП.

За підрахунками Світового банку, Україна щороку втрачає близько 5 мільярдів доларів внутрішнього валового доходу від ДТП.

Вирішення проблем ДТП, зменшення їхніх болісних наслідків можливе лише за умов системної роботи зі всіма факторами, що впливають на аварійність. Організатори вважають, що необхідно сформувати й стабільно реалізовувати комплексні заходи, які охоплять стан доріг, оснащення їх засобами зниження аварійності, сучасного технологічного контролю за дотриманням правил дорожнього руху та роз’яснювальні заходи для учасників. І повинні перейти від окремих заходів до створення повноцінної системи, що всебічно стоятиме на підтримці безпеки дорожнього руху й мінімізації наслідків ДТП для кожної людини та суспільства в цілому.

У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху відбудеться низка заходів за участю представників державних органів влади, наукових інституцій, громадських організацій та бізнес-структур. Зважаючи на епідемічну ситуацію в країні, більшість з них – дистанційно, у форматі онлайн-трансляцій.

Співорганізатори Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху: міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України (Київська міжрегіональна філія) та Моторним (транспортним) страховим бюро України.

Партнери Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху: Міністерство інфраструктури, Міністерство освіти і науки, Державна служба з безпеки на транспорті, Національна поліція, Донецький юридичний інститут МВС.

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху в Україні відбувається двічі на рік у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 років, проголошеного резолюцією Генасамблеї ООН у 2010 році та з метою підвищення безпеки дорожнього руху в Україні.


Повернутися