Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини > Термін дії Генеральної угоди буде пролонговано на 2022 рік

Термін дії Генеральної угоди буде пролонговано на 2022 рік


9 грудня 2021

Днями відбулося засідання Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому було погоджено проект Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради на 2021-2023 роки та визначено дату проведення засідання Національної ради.

У роботі взяли участь члени Президії НТСЕР: Григорій Осовий – Співголова Національної ради від профспілкової сторони, Голова ФПУ та Олександр Шубін – заступник Співголови НТСЕР від профспілкової сторони, заступник Голови ФПУ, а також члени Президії НТСЕР від сторін роботодавців та органів виконавчої влади.

Учасники засідання визначили головними пріоритетами діяльності Національної ради на найближчі роки: розвиток людського потенціалу, подолання бідності, скорочення безробіття та інноваційно-індустріальний розвиток України. 

У Пріоритетах також зазначені зміцнення державної регіональної політики, розвиток системи охорони здоров’я та медичного забезпечення населення, соціальний захист ветеранів війни і їх сімей.

Президія запропонувала ініціювати проведення щорічного саміту Сторін соціального діалогу за участю керівництва держави, органів місцевого самоврядування, ділових, експертних асоціацій.

Прийнято рішення провести засідання НТСЕР 23 грудня 2021 року із запрошенням до участі Президента України. На порядок денний запропоновано винести питання:

щодо посилення ролі, ефективності та впливу Національної ради на соціально-економічний розвиток України та добробут громадян;

про ухвалення Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради на 2021-2023 роки.

Важливим є домовленість сторін соціального діалогу про підписання на цьому засіданні змін і доповнень до чинної Генеральної угоди на 2019-2021 роки та продовження терміну її дії на 2022 рік.

 

За матеріалами – ФПУ


Повернутися