Постанова Колегії Міносвіти і ЦК Профспілки

ПОСТАНОВА
Колегії Міністерства освіти і науки України та президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України


Протокол № 5а/ 3-10 від 25.04.2006 р.
Протокол № П - 3 від 27.04.2006 р.

Про підсумки Всеукраїнського громадського
огляду-конкурсу стану умов і охорони праці
в установах, закладах, підприємствах та
організаціях Міністерства освіти і науки
України який проводився в 2005 році.

З метою поліпшення належних, безпечних умов праці і навчання відповідно до вимог законодавства з охорони праці, попередження травматизму, професійних захворювань, підвищення відповідальності посадових осіб за дотримання правил безпечної праці та навчання, збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу оголошено та проведено у 2005 році Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України ( далі – Всеукраїнський огляд-конкурс).
Розглянувши матеріали Центральної оглядової комісії щодо підсумків заключного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу, колегія Міністерства освіти і науки України та президія ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Довідку Центральної оглядової комісії про підведення підсумків Всеукраїнського огляду-конкурсу, проведеного у 2005 році, взяти до відома (додається).

2. Відповідно до Положення, затвердженого спільною постановою колегії Міністерства освіти і науки України і президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 27.04.2004 року. (далі Положення), визнати переможцями Всеукраїнського огляду-конкурсу та нагородити дипломами і грошовими преміями колективи, які домоглися високих показників у створенні безпечних умов праці і навчання в установах, закладах, підприємствах та організаціях галузі:
2.1 Дипломом І ступеня і грошовою премією в розмірі 5 тисяч гривень трудовий колектив Донбаської національної академії будівництва і архітектури;
2.2 Дипломом І ступеня і грошовою премією в розмірі 5 тисяч гривень трудовий колектив Одеського національного політехнічного університету;
2.3 Дипломом ІІ ступеня і грошовою премією в розмірі 3 тисячі гривень трудові колективи навчально-виховних закладів м. Комсомольська Полтавської області;
2.4 Дипломом ІІ ступеня і грошовою премією в розмірі3 тисячі гривень трудовий колектив Чигиринського навчально-виховного комплексу № 3 Черкаської області;
2.5 Дипломом ІІІ ступеня і грошовою премією в розмірі 2 тисячі гривень трудовий колектив Нанківського загальноосвітнього навчального закладу Хустського району Закарпатської області;
2.6 Дипломом ІІІ ступеня і грошовою премією в розмірі 2 тисячі гривень трудовий колектив дитячого будинку м. Феодосії Автономної Республіки Крим.

3. За досягнуті високі показники у виконанні умов Всеукраїнського огляду-конкурсу, створення належних і безпечних умов праці і навчання відповідно до вимог чинного законодавства нагородити Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України і ЦК Профспілки працівників освіти і науки України трудові колективи (додаток 1).

4. Відзначити результативну роботу, щодо участі у Всеукраїнському огляді-конкурсі Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, головних управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької областей, відповідних територіальних організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

5. Департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України (Куліков П.М.) здійснити перерахування коштів переможцям Всеукраїнського огляду-конкурсу, які нагороджені Дипломом І ступеня:
5.1 Донбаській національній академії будівництва і архітектури – 5 тисяч гривень;
5.2 Одеському національному політехнічному університету – 5 тисяч гривень.

6. Фінансовому управлінню ЦК Профспілки працівників освіти і науки України ( Щавінська Г.В.) здійснити перерахування коштів переможцям Всеукраїнського огляду-конкурсу, які нагороджені Дипломами ІІ і ІІІ ступенів:
6.1 навчально-виховним закладам м. Комсомольська Полтавської області – 3 тисячі гривень;
6.2 Чигиринському навчально-виховному комплексу № 3 Черкаської області – 3 тисячі гривень;
6.3 Нанківському загальноосвітньому навчальному закладу Хустського району Закарпатської області – 2 тисячі гривень;
6.4 дитячому будинку м. Феодосії Автономної Республіки Крим – 2 тисячі гривень.

7. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, головним управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, ректорам (директорам) вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, керівникам підприємств, організацій спільно з відповідними комітетами, радами Профспілки забезпечити проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу в 2006 році відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в установах закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України, затвердженого спільною постановою колегії Міністерства освіти і науки України і президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 27.04.2004 року.

Голова колегії, Голова Профспілки
Міністр освіти і науки України працівників освіти і науки України

С.М. Ніколаєнко Л.С. Сачков
Постанова

Схожі публікації


Догори