Запитуєте. Відповідаємо.

Запитуєте. Відповідаємо.1. Якої тривалості має надаватися відпустка керівникам гуртків дошкільних навчальних закладів?

Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 р. № 346.

Завантажити повну відповідь: vidpustka-kerivniku-gurtka-dnz.doc [123,5 Kb][238] Завантажити Переглянути документ онлайн


2. Я ……. працюю у коледжі заступником директора з виховної роботи. Від викладацької роботи відмовився за станом здоров'я. Який термін моєї відпустки повинен бути. Дякую за відповідь.

Порядок надання відпусток регулюється Законом України «Про відпустки» та постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 р. N 346 «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам».

Керівним працівникам навчальних закладів, надається щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

В розділі IV «Вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, професійно-технічні навчальні заклади» додатку до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам встановлено, що тривалість щорічної основної відпустки заступників керівників вищих навчальних закладів, що не виконують педагогічної роботи становить 28 календарних днів, а для тих хто виконує її у обсязі не менш як 1/3 відповідної річної норми, – 56 календарних днів.

Зважаючи на викладене вище, тривалість Вашої відпустки становить 28 календарних днів.


Управління соціально-економічного захисту та юридичний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори