Відповідь Мінфіну на звернення ЦК Профспілки до Уряду щодо фінансування ПТНЗ

Відповідь Мінфіну на звернення ЦК Профспілки до Уряду щодо фінансування ПТНЗНа звернення ЦК Профспілки від 10.03.2016 № 02-5/172 до Кабінету Міністрів України з приводу фінансового забезпечення професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році та сприяння у спрямуванні на їх потреби частини нерозподілених вільних залишків коштів місцевих бюджетів за його дорученням надано відповідь Міністерством фінансів України.

У листі повідомляється, що стовідсотково профінансовано видатки відповідно до розпису на січень-квітень, які виділено з стабілізаційної дотації у обсязі 500 млн. гривень обласним бюджетам, як фінансову підтримку для професійно-технічних навчальних закладів, з метою їх подальшого розподілу між містами обласного значення, де є реальна обмеженість ресурсу.

Обсяг нерозподілених вільних залишків коштів обласних бюджетів та бюджетів міст обласного значення, які є додатковим ресурсом для фінансування професійно-технічної освіти, зменшився з 13,1 млрд. гривень на початок року до 7,3 млрд. гривень станом на 1.04.2016 року.

Приріст надходжень до загального фонду місцевих бюджетів проти січня-березня минулого року склав 9,5 млрд. гривень. 

Кабінетом Міністрів надано низку доручень головам обласних державних адміністрацій щодо вжиття заходів для забезпечення фінансування професійно-технічних навчальних закладів у повному обсязі.

 

Завантажити лист minfin_ptnz.pdf [159,81 Kb][157] Завантажити Переглянути документ онлайн

 

Управління соціально-економічного захисту

 

Схожі публікації


Догори