Забезпечити безумовне виконання норм Типового положення про атестацію – доручення Міністерства

Забезпечити безумовне виконання норм Типового положення про атестацію – доручення МіністерстваДепартамент загальної середньої та дошкільної освіти розглянув звернення президії Полтавського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України про невиконання місцевими органами управління освітою Полтавської області рекомендацій щодо застосування деяких норм Типового положення про атестацію педагогічних працівників, зазначених у листі Міністерства від 23.09.2011 р. № 1/9-727(1_9-727-list-monu-zberezh-kategor-2-predmeti.doc [62.5 Kb][361] Завантажити Переглянути документ онлайн ).

Департамент наголошує, що невірне тлумачення на місцях норм Типового положення призводить до погіршення умов оплати праці педагогічних працівників, сприяє виникненню напруги в педагогічних колективах та породжує численні звернення до Міністерства вчителів про захист їх трудових прав.

Своїм листом від 31.10. 2011 р. № 2/1-14-2548 директор департаменту О.В. Єресько доручає забезпечити безумовне виконання норм Типового положення та роз’яснень Міністерства з питань їх застосування.

Завантажити лист (list-monu-poltavskij-ok.doc [29.5 Kb][501] Завантажити Переглянути документ онлайн )Управління соціально-економічного захисту

Схожі публікації


Догори