Президія обласного комітету Профспілки розглянула ряд важливих питань

Президія обласного комітету Профспілки розглянула ряд важливих питань28 лютого відбулося чергове засідання президії комітету Чернігівської обласної Профспілки працівників освіти і науки України.

Першим, відповідно до порядку денного, розглядалося питання дотримання прав членів Профспілки при застосуванні нового Типового положення про атестацію педагогічних працівників у Борзнянському районі. Про проведену роботу з цього питання доповідали Валентина Тесленко – голова Борзнянської районної організації Профспілки та Олексій Лугина – юрисконсульт обкому Профспілки.

Далі були підбиті підсумки проведення обласного огляду-конкурсу на кращу районну, міську, вузівську організацію Профспілки. На засіданні президії були розглянуті питання фінансування освіти області та виплати заробітної плати працівникам навчальних закладів.

Після відповідного обговорення президією комітету було прийнято звернення до Кабінету міністрів України, Міністерства соціальної політики та Міністерства фінансів щодо встановлення посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС.

Також президія прийняла рішення про придбання путівок на оздоровлення членів Профспілки у пансіонаті «Пролісок» м. Трускавець на виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку членів Чернігівської обласної організацій Профспілки працівників освіти і науки України та членів їх сімей на 2013-2015 роки.

Серед інших питань, що були розглянуті на засіданні, — призначення стипендії комітету обласної організації Профспілки кращим профспілковим активістам-студентам, проведення семінарів голів та бухгалтерів організаційних ланок, організація обласної Спартакіади членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація ПрофспілкиПрезидія обласного комітету Профспілки розглянула ряд важливих питань

Схожі публікації


Догори