На засіданні президії комітету Чернігівської обласної організації Профспілки прийнято низку важливих рішень

На засіданні президії комітету Чернігівської обласної організації Профспілки прийнято низку важливих рішеньНещодавно відбулося чергове засідання президії комітету Чернігівської обласної організації Профспілки. На засіданні розглядалися ряд важливих питань діяльності обласної організації.

Зокрема, було прийнято Концепцію роботи з профспілковими кадрами і активом Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Програму оздоровлення і відпочинку членів Профспілки, а також підбито підсумки участі у галузевому та Всеукраїнському оглядах роботи організаційних ланок Профспілки на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків влітку 2012 року.

Президією визначено, що найкращих показників в організації оздоровлення дітей досягнули Борзнянський, Новгород-Сіверський районні комітети, Чернігівський міський комітет та профком працівників Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя.

Одним із важливих питань, які були розглянуті стало питання інформаційної роботи, зокрема, стан забезпечення організаційних ланок комп'ютерами. Президія комітету обласної організації прийняла рішення надати фінансову допомогу для придбання комп'ютерної техніки ряду комітетів.

Президією також було прийнято звернення до міністра економічного розвитку і торгівлі України П.О. Порошенка з приводу розміщення на офіційному сайті Міністерства проекту Закону України «Про правовий режим майна загальносоюзних громадських об»єднань (організацій) колишнього Союзу РСР», яким передбачено майно громадських організацій зробити державною власністю.

Президія у своєму зверненні наголосила, що внесення Міністерством економічного розвитку і торгівлі України даного законопроекту є порушенням з боку держави конституційних та цивільно-правових засад регулювання відносин власності та їх захисту в Україні і категорично проти законодавчого унормування у запропонованій редакції питань визначення правового режиму майна загальносоюзних громадських об'єднань (організацій) колишнього Союзу РСР.

Було прийнято звернення до Президента України В.Ф. Януковича, Кабінету Міністрів України. Враховуючи, що Законом України «Про державний бюджет України на 2013 рік» передбачено можливість його перегляду за підсумками 1 кварталу 2013 року, президія звернулася з проханням спрямувати додаткові доходи на підвищення соціальних стандартів та гарантій.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори